Çarşamba 28 Temmuz 2021

  1. Anasayfa
  2. Kitap Yorumları
  3. Gölgesizlerin Tutkulu Dansı
Gölgesizlerin Tutkulu Dansı

Gölgesizlerin Tutkulu Dansı

Tess Gerritsen, adını oldukça sık ve büyük övgülerle duyduğum yazarlardan biriydi. Onun kalemiyle de ilk bu kitapla tanıştım. Orijinal adı Kalp Hırsızı (Thief Of Hearts). Türkçe'ye neden Gölgesizlerin Tutkulu Dansı olarak çevrildiği ise hala büyük bir merak konusu bende.

Yazarın akıcı bir anlatıma sahip olduğu tartışmasız bir gerçek. Ama bu kitap beni çok fazla tatmin etmedi. Belki bu alanda çok üst düzey romanları fazlasıyla okumuş olmamdan belki de çok büyük bir beklenti ile kitaba başlamış olmamdan kaynaklıdır bilmiyorum ama konusu hayli basit geldi. Tabiki direkt bir ön yargıya kapılarak yazarı karalayamam. Diğer kitaplarını da okuyacağım muhakkak. Çünkü ismi bu kadar ünlenmişse boşuna değildir :)

Arka Kapak

Tesadüf eseri aynı anda, aynı yerde farklı amaçlarla bulunan iki gölgesiz… Servet değerindeki sanat eserleriyle yüklü olduğu söylenen bir gemi ve gemideki masum insanların katledilişi… Eski sevgilinin aşığına yazdığı mektuplar… Kazanç elde etmek için her yolu mubah gören bir adam… Tüm bu karmaşaların ortasında kaderin bir araya getirdiği iki yabancı, masumiyetlerini ispat etmeye çabalarken bizleri komplo,trajedi ve tutkulu bir aşkın içine çekerek, heyecan dolu bir maceraya sürüklüyor.


Yorum

    Henüz yorum yok. İlk yorumu sen yapmak ister misin?

Yorum Yapın

Teşekkürler! Yorumunuz başarıyla onaya gönderildi.

Bana e-posta adresini bırak!